Ore de consultanță

ORELE   DE  CONSULTAŢII
la Departamentul “Contabilitate, Audit şi Analiză Economică
anul universitar 2021 – 2022
semestrul I
n. p. P. profesorului postul Email Ziua orele biroul
1 Bădicu Galina Dr., conferenţiar universitar badicu.galina@ase.md Luni 1500 – 600 407 bl.F
2 Bajan Maia Dr., conferenţiar universitar bajan.maia@ase.md 407 bl.F
3 Bîrcă Aliona Dr., conferenţiar universitar aliona.birca@ase.md Vineri 1300 – 1400 407 bl.F
4 Caraman Stela Lector universitar caraman.@ase.md Marți 1500 – 1600 406 bl.F
5 Cauș Lidia Dr., conferenţiar universitar caus.lidia.ion@ase.md Joi 1430 – 1530 406 bl.F
6 Chirilov Nelea Dr., conferenţiar universitar chirilov.nelea.vladimir@ase.md Miercuri 1610 – 1710 407 bl.F
7 Cotoros Inga Dr., conferențiar universitar cotoros.inga.simion@ase.md Joi 1300 – 1400 406 bl.F
8 Curagău Natalia Dr., conferenţiar universitar curagau.natalia.zaharia@ase.md Joi 1300 – 1400 406 bl.F
9 Cuşmaunsă Rodica Dr., conferenţiar universitar cusmaunsa.rodica.gheorghe@ase.md Luni 1300 – 1400 406 bl.F
10 Dima Maria Dr., conferenţiar universitar dima.marcela@ase.md Marţi 1300 – 1400 407 bl.F
11 Erhan Lica Dr., conferenţiar universitar lica.erhan@ase.md Marți 1300 – 1400 407 bl.F
12 Gherasimov Mihail Dr., conferenţiar universitar gherasimov.mihail.ivan@ase.md Vineri 1330 – 1430 407 bl.F
13 Grabarovschi Ludmila Dr., conferenţiar universitar grabarovschi.ludmila.vasile@ase.md Marți 1430 – 1530 406 bl.F
14 Graur Anatol Dr., conferenţiar universitar graur.anatol@ase.md Sâmbătă 1030 – 1130 406 bl.F
15 Grigoroi Lilia Dr., conferenţiar universitar lilia.grigoroi@ase.md Luni
Joi
1300 – 1400 307 bl.C
16 Harea Ruslan Dr., conferenţiar universitar harea.ruslan@ase.md Vineri 1300 – 1400 407 bl.F
17 Iachimovschi Anatolie Dr., conferenţiar universitar iachimovschi.anatolie.constantin@ ase.md Miercuri 1300 – 1400 406 bl.F
18 Lapiţkaia Liudmila Dr., conferenţiar universitar liudmila@ase.md Luni 1300 – 1400 406 bl.F
19 Lazari Liliana Dr., conferenţiar universitar liliana.lazari@ase.md Luni
Joi
1300 – 1400
1130 – 1230
407 bl.F
20 Melnic Georgeta Dr., conferenţiar universitar melnic.georgeta.valeriu@ase.md Joi 1300 – 1400 406 bl.F
21 Mihailă Svetlana Dr., conferenţiar universitar svetlana.mihaila@ase.md Marți 1400 – 1500 407 bl.F
22 Nederiţa Alexandru Dr. hab., profesor universitar nederita.alexandru@ase.md Marți 1300 – 1400 406 bl.F
23 Popovici Angela Dr., conferenţiar universitar popovici.angela.alexandru@ase.md Marți 1430 – 1530 406 bl.F
24 Ţugulschi Iuliana Dr., conferențiar universitar tugulschi.i@ase.md Luni 1300 – 1400 406 bl.F
25 MUȘTUC Nadejda Laborant superior mustuc.nadejda.andre@ase.md Luni – vineri 900 – 1600 407 bl.F